Pierwsze domy zostały już sprzedane , w budowie są już następne .

 

Do sprzedania domy w stanie deweloperskim  z projektu firmy Archon " " , położony w pobliżu południowej granicy Krakowa. Budynek w zabudowie bliźniaczej, z bardzo dobrym, wygodnym i szybkim dojazdem do Krakowa i ze świetnym wyjazdem na autostradę A-4 (do węzła wielickiego/obwodnicy Krakowa jest ok. 5 km. Dom zrealizowany został z naciskiem na wysoką energooszczędność w jego użytkowaniu (ocieplenie ścian 15 cm, okna 3-szybowe, solidne docieplenie połaci i części strychowej). 

Przedmiotowy dom: 
- ma powierzchnię całkowitą: 142 m2 
- ma powierzchnię użytkową: 128 m2 
- ma powierzchnię netto (bez garażu i kotłowni): 106,5 m2 
- zrealizowany jest w oparciu bardzo funkcjonalny projekt architektoniczny 
- posiada 4 sypialnie + salon, kuchnię, 2 łazienki, kotłownię 
- zbudowany jest w technologii tradycyjnej, na działce o powierzchni ok. 450 m2 i wymiarach ok. 22 x 20 metrów 
- zrealizowany jest z naciskiem na wysoką jakość wykonania

Ta oferta jest pewnym, solidnym, dobrze rozplanowanym i zbudowanym domem za rozsądne pieniądze. Nieruchomość ta łączy dobrą jakość budowania z funkcjonalnością i estetyką. 

Stan deweloperski za 750 000 złotych brutto, obejmuje m. in.: ogrodzona działka, wybrukowany podjazd i podejście + opaska wokół domu (wysypana kamieniem i z obrzeżem), rozprowadzone instalacje, rozprowadzone ogrzewanie podłogowe (cały parter + łazienka na piętrze), piec dwufunkcyjny + grzejniki, tynki ścienne i wylewka (cementowo-wapienne), dom ocieplony (15 cm styropian + klej + tynk), dach pokryty dachówką, stolarka okienna (okna trzyszybowe), brama garażowa, balustrady balkonowe. 

W sąsiedztwie realizowanej inwestycji jest wiele nowych domów jednorodzinnych. W pobliżu znajdują się następujące udogodnienia infrastrukturalne: przystanek BUS (5 metrów), kameralna, dobrze wyposażona szkoła z placem zabaw oraz nowoczesnym boiskiem i kortami (ok. 1 km), kościół (ok. 1 km), market (ok. 1,2 km). Atutem jest też niewielka odległość od wielickiego SOLNEGO MIASTA (ok. 3 km) z dostępem do pełnej bazy rekreacyjnej (park, Orlik, korty tenisowe, basen, fitness, siłownia, lodowisko, hala sportowa). 

Domy są gotowe !!!. Z pozwoleniem na użytkowanie. 

Zapraszam do kontaktu . Grzegorz Motyka tel. 510 284 451

POLECAM !!! Kupujący nie płaci prowizji. Kupujący nie płaci podatku PCC (2%). POLECAM !!!

Istnieje możliwość wykończenia pod klucz .